O nas

Ramp Trade

- przedsiębiorstwem z branży mięsnej.

Ramp Trade – jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży mięsnej. Zajmujemy się rozbiorem mięsa drobiowego – głównie kurczaka i indyka. W naszej ofercie znajduje się pełen asortyment świeżego drobiu, pochodzącego tylko z polskich hodowli, od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu nasze mięso jest zdrowe, soczyste o pełnym, naturalnym smaku.

Naszą pracowitością, rzetelnością, a przede wszystkim produktami najwyższej jakości, od kilku lat zdobywamy uznanie coraz większej grupy Klientów nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy.

Bezpieczeństwo żywności od początku procesu produkcyjnego aż do dostarczenia do klienta zapewniają: wdrożony system HACCP, stały nadzór Powiatowego Inspektora Weterynarii, profesjonalizm naszej kadry oraz współpraca z certyfikowanymi przewoźnikami. Jakość naszych wyrobów potwierdzają zdobyte nagrody i liczne certyfikaty. W kwietniu 2017 r. Loża Ekspertów przyznała nam znak towarowy „DOCEŃ POLSKIE”, pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w kategorii TOP PRODUKT za „mięso z nogi kurczaka b/k ze skórą”.

Misją Ramp Trade jest zapewnienie wysokiej staranności i dbałości w działaniach firmy na każdym jej szczeblu, z uwzględnieniem dialogu i współpracy ze społecznością lokalną i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR – Corporate Social Responsibility). Nasze działania CSR przejawiają się m.in. w: dbałości o środowisko naturalne, zaangażowaniu w rozwój społeczności lokalnej np. wspieraniu Hospicjum, Ochotniczej Straży Pożarnej.

Ramp Trade

Od kilku lat zdobywamy uznanie coraz większej grupy Klientów nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy.